Bundan 4 sene önce konuştuğum, sevdiğim evlilik planları yaptığım fakat olmayan bayanla tekrar karşılaştık. İlk seferde uyardım, 'görüşmeyi
Hocam, nişan yapıldıktan sonra imam nikahı diye adlandırılan işlemi yapmamız doğrultusunda, eşimizle gerekli birlikteliğe girebilir miyiz? Artık kendisi bize namahrem
Eşim, yedi aylık hamile. İki hafta önce ilişki sırasında ağrısı olduğunu söyledi ve o günden sonra da birliktelik yaşamadık.
5 yıldır evli olmamıza rağmen, bir münasebetimiz olmadı, biz daha karı-koca olamadık hocam, boşanmamızın sebebi de budur.
2 yıllık evliyim ve 1 yaşında bir çocuğum var. Çocuk doğduktan sonra eşim, cinsel açıdan epey uzaklaştı. Ben, bu noktada ona ilk başlarda biraz kızıyor ve zorluyordum. Benim de hislerim bu konuda baskın olduğu için beni anlaması gerektiğini söylemiştim.
Hocam, eşim hamile ve münasebet yasak. Hemen hemen 2 ay oldu.Bugün dayanamayarak mastürbasyon yaptım ve çok pişmanım. Evliyken bunun haram olduğunun bilincindeyim.
Hocam ben evliyim. Eşim, babasının evine gidip 15-20 gün kalınca, bazen duş alıyor, banyo yapıyorum. Banyoda istemesem de şeytan, beni sürüklüyor
Evliliğimizin ilk günlerinden itibaren eşimde cinsel ilişki konusunda soğukluk var. Zamanla geçer diye düşündüm fakat hep daha kötüye gitti.
Hocam, ben iki buçuk yıldır evliyim. Eşim ile gerdek gecesi gibi bir durumumuz söz konusu olamadı, daha eşim yanına yaklaştırmıyor.
26 yaşındayım ve bu zamana kadar karşı cinsle hiçbir şekilde samimiyetim olmadı. İlk geceyi (tabi ilk gece olması şart değil) olumlu bir şekilde nasıl geçiririz öğrenmek istiyorum.