Soru: Merhaba hocam. Günümüz dünyasının meşhur bir tabiri var. O da çiftler arası ten uyumu. Yani […]
Soru: 41 yaşındayım. 2004 yılında evlendim. Eşimin sonradan öğrendiğimiz fiziksel ve psikolojik rahatsızlıklarından dolayı maalesef kötü bir […]
2 yıllık evliyim ve 1 yaşında bir çocuğum var. Çocuk doğduktan sonra eşim, cinsel açıdan epey uzaklaştı. Ben, bu noktada ona ilk başlarda biraz kızıyor ve zorluyordum. Benim de hislerim bu konuda baskın olduğu için beni anlaması gerektiğini söylemiştim.
Günümüz dünyasının meşhur bir tabiri var; çiftler arası ten uyumu. Yani iki insanın fiziğinin, kokusunun, kimyasının uyma durumu özetle. Bazı gayri meşru hayat yaşayan insanlar
Hocam, ben çok fazla gusül abdesti almadım. İnancım yoktu, pis gezdim.
Lise bittikten sonra ayrıldık 1.5 sene ayrı kaldık, üniversitede tekrar başladı ve benim tek tesellim hayatımdaki ilk ve son adam olması umuduydu.
Değerli hocam, ben 29 yaşında güvenlik görevlisi olarak çalışan, dışarıdan bakıldığında kalıbının adamı sanılan, Mü’min zannedilen acizin-günahkârın tekiyim.
Hocam, yedi aylık bebeğim var. Doğumla birlikte eşimle olan bedensel ilişkilerimizde aksaklıklar oluştu. Böylece bedenimin bu noktada hassas olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım.
Hocam, ben 4 yıllık evliyim, normalde eşimle aramızda hiçbir sıkıntı yok. Fakat bazen eşime yaklaştığım zaman beni istemiyor. Sabah olduğu zamanda uyuyakaldığını söylüyor.
Doğumdan sonraki nifas hali ne kadar devam eder ? Video fetva