Benim, koca olarak fiziksel şiddet adına tek yaptığım sadece boğazını sıkmam ve saçını ; telefonu alırken çekmem oldu. Bunun üzerine eşim ailesini çağırarak 20 günlük kızımı benden alıp memleketlerine gittiler.
4 yıllık evli bir bayanım. Evlendiğim günden beri eşim beni aldatıyor. 4 yıl boyunca sabrettim fakat düzelmedi. Istediği her şeyi yaptı ve sonunda sabrım tükendi.
Bundan 8 ay önce küçük bir olaydan dolayı kavga ettik ve o an ayrıldık. Ben Kur’an okuyup dinleyip kendime geldim ama eşim benimle görüşmeyi reddediyor ve hiç bir açık kapı kalmadı.
Kendime ev tutarak ayrı yaşamaya başladım. Hatta avukata vekalet verdim ama yasal işlemler henüz başlamadı.
1 sene önce evlendim. Nikah kıyılırken mehiri belirttim 120 gr. altın olarak. Aradan 4,5 ay geçti, eşimin şekli de tavrı bana karşı iyice değişti. Hep annesine gitmek istiyor.
Selamünaleyküm. Ben, severek başlayan bir evlilik yaptım. Fakat 1,5 ay sürdü. Beni istemedi eşim. Şu anda mahkemedeyiz. Ben aslında hakkımı ahirette almak istiyorum
Biz geçmişte ailelerimizden habersiz, gizli bir nikâh kıydırdık. Ama bu evliliğimiz üç yıl sürdü ve daha sonrasında sebepsiz yere ayrıldık. Biz aramızda boşanmadık
Biz tanışmadan 3 ay önce kadar, abisinin kayınbiraderi ile ilşkisi varmış; bu ilişkide cinsel düzeye kadar düşülmüş. Aklım almıyor, üzülüyorum ona... Aldatmış bunu sonra, öyle söyledi. Ondan önce birisi daha varmış, onunla da cinsel anlamda bir süre beraber olmuş.